0432 212 08 06

Hakkımızda

Doğru Proje, Kaliteli Üretim,

Endüstriyel mutfaklar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet sektörü için, en önemli bölümlerin başında geliyor.

Projelerimiz

Deneyimli ve uzman kadromuz tarafından işletmenin kapasitesi, ihtiyaçları ve mekanın fiziksel yapısına göre tüm detaylar göz  önüne alınarak hazırlanır. Endüstriyel mutfakta belirli standartların ve  yönetmeliklerin uygulanmasının gerekliliği, projelendirme aşamasının önemini daha da artırmaktadır. Bu standartlar çerçevesinde
hazırlanan projelerimiz, mutfakta çalışacak profesyonellerin talepleri doğrultusunda olgunlaştırılır. Endüstriyel mutfak projelerinin olmazsa olmazlarından olan hijyen ve işlevsellik projenin her aşamasında göz önünde bulundurduğumuz en temel ilkelerimizdendir.

Firmamız hem kendi üretiminde uyguladığı yüksek kalite standartlarıyla, hem materyal seçimlerinde sektörün markalaşmış başlıca yerli ve ithal ürünlerini tercih etmesiyle, müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Hedeflerimiz projeden üretime, montajdan servise uzman kadroların titiz çalışmalarıyla optimum sonuç almak üzere, oluşturulmuş bir ekibin hummalı çalışmasıyla sona ulaşmaktır. Bu son yeni bir başlangıçtır aslında. Yeni bir endüstriyel mutfağın, uzun serüveninin başlangıcıdır.

Yeni bir restoran açmayı veya mevcut restoranınızın mutfağını güncellemeyi düşünüyor olun, işimizin arka planı için doğru aletleri, araçları ve ekipmanları seçmek, işletmenizin uzun vadeli başarısı için çok önemlidir.

Her restoranın ihtiyaç duyduğu temel ticari mutfak ekipmanını satın almanın ötesinde, mutfak iş akışınızı iyileştirebilecek bazı temel mutfak teknolojilerine yatırım yapmayı düşünmelisiniz .

Yüksek teknoloji mutfak ekipmanları eski tarz alternatiflerinden daha pahalı olsa da restoran ekipmanları finansmanı , krediler ve diğer finansman seçenekleri her zaman mevcuttur. Restoran teknolojilerindeki yenilikler sayesinde, mutfak ekipmanınız gıda güvenliğini artırarak, tekrarlanan görevleri otomatikleştirerek ve işçilik maliyetlerini düşürerek çifte görev üstlenebilir.

Temel olarak, restoran mutfak teknolojisi, sizin ve işimizin arka planı ekibinizin en iyi yaptığınız şeye odaklanmasını sağlar: harika yemekler pişirin!

Ticari mutfağınız için teknolojiye yatırım yapmaya hazırsanız, başlamanız gereken yer burasıdır.

EMSAKO ENDÜSTRİYEL