0432 212 08 06

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Doğru Proje, Kaliteli Üretim,

Endüstriyel mutfaklar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet sektörü için, en önemli bölümlerin başında geliyor.

Projelerimiz

deneyimli ve uzman kadromuz tarafından işletmenin kapasitesi, ihtiyaçları ve mekanın fiziksel yapısına göre tüm detaylar göz  önüne alınarak hazırlanır. Endüstriyel mutfakta belirli standartların ve  yönetmelitlerin uygulanmasının gerekliliği, projelendirme aşamasının önemini daha da artırmaktadır. Bu standartlar çerçevesinide
hazırlanan projelerimiz, mutfakta çalışacak profesyonellerin talepleri doğrultusunda olgunlaştırılır. Endüstriyel mutfak projelerinin olmazsa olmazlarından olan hijyen ve işlevsellik projenin her aşamasında göz önünde bulundurduğumuz en temel ilkelerimizdendir.

Firmamız hem kendi üretiminde uyguladığı yüksek kalite standartlarıyla, hem mamül seçimlerinde sektörün markalaşmış başlıca yerli ve ithal ürünlerini tercih etmesiyle, müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Hedeflerimiz projeden üretime, montajdan servise uzman kadroların titiz çalışmalarıyla optimum sonuç almak üzere, oluşturulmuş bir ekibin hummalı çalışmasıyla sona ulaşmaktır. Bu son yeni bir başlangıçtır aslında.Yeni bir endüstriyel mutfağın, uzun serüveninin başlangıcıdır.